Říjen 2009

Marc Jacobs podzim-zima 09/10

4. října 2009 v 16:48 | Miška |  Marc Jacobs
Šedé svetříky, kalhoty s vysokým pasem, ale i sametové minišaty a pestrobarevné legíny. To byla přehlídka amerického návrháře Marca Jacobse, který jak sám uvedl, zavzpomínal na staré dobré časy v New Yorku, kdy byla radost se "vyfintit" a jít do společnosti. Těmito časy měl na mysli noci strávené v klubech jako Area, the Palladium a Paradise Garage.


Louis Vuitton podzim-zima 09/10

4. října 2009 v 16:46 | Miška |  Louis Vuitton
Na co Marc sáhne, to se povede. To ví každý, kdo se o módu zajímá. A tak není divu, že každoročně jsou na jeho kolekce upřeny zraky módních kritiků i "fajnšmejkrů". Kolekce vytvořené pro značku Louis Vuitton jsou zcela odlišné od kousků, které navrhuje pro vlastní značku, což Marc často zdůrazňuje.
Podzimní počin pro LV byl prostě sexy. Trocha šarmu Francouzek potulujícich se v zahradách Versailles za dob Marie Antoinette, šperka drzosti kurtizán z Moulin Rouge. Průhledná krajka v kombinaci s vysokými lodičkami. Návrat rudé barvy, která rozproudí mužskou krev, řasené minišaty a výrazné doplňky v podobě zaječích uší i sladce růžových řetězů. Plus Marc nezapoměl na oblíbené "osmdesátky" a zvýraznil modelkám ramena. Nápadité a hlavně ženské!