Září 2007

Britney Spears: Opilá souložila před svými dětmi!

30. září 2007 v 19:03 | ♥Sabiinka |  Britney Spears
LOS ANGELES - Bývalá popová princeznička Britney Spears (25) je na dně. Nejdřív sklidila posměch za své vystoupení při Cenách MTV a teď opět sílí její hádky s exmanželem Kevinem Federlinem (29), s nímž se soudí o děti Seana Prestona (2) a Jaydena Jamese (1). Soud je zatím na straně Kevina a nařídil Britney dvakrát týdně testy na přítomnost drog v těle.
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_20/16_britney.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Bývalý bodyguard zpěvačky Tony Barretto, kterého vyhodila jen proto, že jí odmítl podat ze země klobouk, teď před soudem za zavřenými dveřmi předložil spoustu důkazů, že Britney není způsobilá vychovávat děti. Viděl, jak před nimi Britney brala drogy, jak před nimi běhala v opilosti nahá a jak před nimi dokonce souložila s jedním z mnoha »strýčků«.
Soudce Scott Gordon řekl: "Britney Spears je zkušená konzumentka zakázaných substancí a alkoholu." Přesto se jí rozhodl dát ještě jednu šanci a nařídil jí, že se musí nejméně dvakrát týdně podrobit testům na přítomnost drog v těle. V péči o děti se smí ale zatím nadále střídat s Kevinem (29).
Může být ještě hůř? Může! Na stranu Kevina se postavila i zpěvaččina vlastní matka. A Britney teď ztratila i svoji advokátku - ta odstoupila, prý si není jistá chováním své mandantky. Také její manažer Jeff Kwatinetz s ní už nechce mít nic společného a dal výpověď...

Paris Hilton: Já, a líná coura? Podívejte, co dokážu

30. září 2007 v 19:03 | ♥Sabiinka |  • Paris Hilton •
LOS ANGELES - Dědička hotelových miliard Paris Hilton (25) má fakt těžký život. Denně musí plnit svou povinnost ikony večírků a přebíhat z párty na párty. Předtím věnuje hodiny úpravě zevnějšku a povinně sleduje módní trendy. Přesto se najdou lidé, kteří její »robotu« neocení...
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_20/16_paris.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
I přes společenskou únavu střelhbitě vyšplhala na vysokou bránu.

"Paris není nic jiného než bohatá líná večírková coura," pustil si pusu na špacír Dave Grogů, frontman skupiny Foo Fighters. To Paris namíchlo. Aby mu dokázala, že se nefláká, vrhla se do dalšího večírku s ještě větší vervou než obvykle. V baru do sebe lila jedno šampaňské za druhým a k závěru pány rozpálila striptýzem u tyče.
Ve tři ráno pak předvedlo blonďaté tornádo výkon, za jaký by se nemusel stydět ani Spiderman. Po plném »pracovním nasazení« byla totiž Paris tak společensky unavená, že si nevzpomněla na kód k bráně své vily. A tak dostala »nápad«. Lodičky s deseticentimetrovými podpatky hodila příteli a začala bránu překvapivě hbitými pohyby přelézat. Nahoře jí ovšem došly síly a nebýt pohotového bodyguarda, asi by si pořádně nabančila...
http://ahaonline.cz/public/big/07_09_20/16_paris_2.jpg

Posedlá Eva Longoria: Vybudovala si svatyni

30. září 2007 v 19:00 | ♥Sabiinka |  Eva Longoria
WASHINGTON - Jedna ze Zoufalých manželek, Eva Longoria (32), je tak posedlá svou kariérou, že jeden celý pokoj v domě, který sdílí se svým manželem, basketbalistou Tonym Parkerem, zasvětila své osobě a kariéře.
Celé zařízení pokoje přestěhovala ze svého bývalého bytu. Stěny pokoje jsou oblepeny titulními stránkami časopisů a výstřižky z novin. "Vypadá to jako svatyně věnovaná její osobě," řekl Evin kamarád americkému časopisu. "Každý den tam stráví minimálně deset minut a všechny věci tam vystavené denně pulíruje speciálními prostředky, které si objednává po internetu." Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_17/16_stred_longoria.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Dceři Angeliny hrozí operace

30. září 2007 v 18:58 | ♥Sabii |  Angelina and Brad Pitt

Jolie v slzách! Zahara je nemocná!

LOS ANGELES - Matka příroda je krutá čarodějka. U Zahary (2), adoptivní dcery americké herečky Angeliny Jolie (32), se potvrdilo dědičné onemocnění - dysplasie kyčelního kloubu. Možná se bude muset podrobit náročné operaci.
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_17/16_otv_zahara.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
O této vrozené vadě se říká, že na to má vliv i to, zda bylo miminko chtěné, či ne. Matka Zahary hned po porodu zemřela, údajně podlehla AIDS, a babička dala Zaharu v roce 2005 k adopci, protože neměla peníze na její výchovu. Angelina se do etiopské holčičky zamilovala na první pohled. Doma na malou Zaharu Marley, jak zní její celé jméno, čekal bráška Maddox (6), kterého Angelina adoptovala už předtím. Kvůli němu se dokonce rozešla se svým bývalým přítelem Billym Bobem Thorntonem (52), který nechápal její potřebu spasit svět.
To její současný partner Brad Pitt (43) má děti rád a ačkoliv nejsou sezdaní, tvoří spolu šťastnou rodinu. Od začátku musela Angelina za svoji dcerku bojovat jako lev. Chvilku dokonce musela čelit obavám, že Zahara má AIDS. To se naštěstí nepotvrdilo. Teď musí o její zdraví znovu bojovat. Lékaři u Zahary objevili vrozený nesprávný vývin kyčelního kloubu - dysplasii. Pokud se zanedbá léčba, začne Zahara špatně chodit, kulhat, a každý krok ji bude bolet. V těch nejhorších případech toto onemocnění končí až artrózou kyčelního kloubu. Obyčejně se toto onemocnění léčí nasazením širších plen, roztahovacích kalhot nebo zasádrováním nohou. Operativní léčba je velmi vzácná. Zdroj blízký Angelině a Bradovi potvrdil, že oba onemocnění Zahary konzultovali s lékařem. "Specialista řekl, že by pro Zaharu byla nejlepší asi operativní léčba," uvedl zdroj. "Oba udělají vše pro to, aby zajistili Zahaře zdravý a šťastný život.

Petra Němcová: Jak ji sbalit? Víme to!

30. září 2007 v 18:56 | ♥Sabii |  Petra Němcová
MADRID - Další česká kráska se stala tváří proslulého francouzského šampaňského Möet Chandon. Po Veronice Vařekové (30) a Evě Herzigové (34) je to topmodelka Petra Němcová (28). Své šampaňské představila na večírku ve španělské metropoli Madridu.
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_22/16_nemcova.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
O Petře se říká, že ji muži nesbalí na večeře v drahých luxusních restauracích, ale šanci u ní mají ti, kteří přispějí do její nadace Happy Hearts Fund. Přesně tak to udělal třeba i Bruce Willis (52), který se po jejím boku několikrát objevil na společenských akcích…
http://ahaonline.cz/public/big/07_09_22/16petra_nemcova.jpg

Milionářka Paris Hilton: Sbalila rozvozce pizzy!

30. září 2007 v 18:54 | ♥Sabiinka |  • Paris Hilton •
LOS ANGELES - Zhýralá dědička hotelových miliard Paris Hilton (26) se světu pochlubila se svým úlovkem. Jejím novým přítelem je nesmělý Švéd Alex Vaggo (20), který se v Los Angeles živí rozvozem pizzy a touží po kariéře modela.
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_24/16_stred_paris.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Paris vůbec nevadí, že její miláček není zrovna nejbohatší a že za něj musí platit veškerou útratu. Naopak! Pyšně se s ním promenáduje na večírcích.
Alex je prý velký pohodář, který má stále úsměv na rtech. No, doufejme, že mu životní optimismus dlouho vydrží. Paris se totiž před nedávnem svěřila, že by chtěla čtyři děti, ale stále nemůže najít toho pravého partnera. O Alexův osud se strachují také jeho kamarádi. "Je to takový tichý chlapec a Paris ho určitě rozcupuje zaživa," vyjádřil obavy Alexův spolubydlící.
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_24/16_stred_paris2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Takhle prý vypadá krása...

30. září 2007 v 18:52 | ♥Sabii |  Poruchy příjmu potravy:(
Šokující billboardy proti anorexii
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_09_26/16_stred_anorexie.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
MILÁN - Italský módní fotograf Oliviero Toscani se rozhodl ukázat, kam až může zajít posedlost po dokonalém, krásném těle. "K rozšíření anorexie velmi přispěl módní průmysl," řekl ke své kampani »Ne anorexii«, kterou podpořilo i italské ministerstvo zdravotnictví. Před billboardem anorektické modelky Isabelle Caro (26), který se poprvé objevil na veletrhu módy v Miláně, mnozí zavírali oči. "Ta fotka je příliš drsná," říkali.
Isabelle váží jen 31 kilogramů. Léta se nenechala vyfotit, protože se za své tělo styděla. Teď udělala výjimku. "Mé fyzické i psychické utrpení má smysl jen tehdy, pokud dokáže pomoci někomu, kdo stejně jako já bojuje s anorexií," řekla Isabelle v rozhovoru pro časopis Vanity Fair.

Keira Knightley se nahoty nebojí!

30. září 2007 v 18:42 | ♥Sabiinka
Na obnaženou Keiru Knightley se můžeme těšit ve filmu Pokání, který do našich kin přijde v prosinci.
Na obnaženou Keiru Knightley se můžeme těšit ve filmu Pokání, který do našich kin přijde v prosinci.
Herečka Keira Knightley (22) se nenechá ničím odradit od toho, aby se na filmovém plátně objevila v rouše Evině.
Britská hvězda je v rozpacích z přístupu amerických diváků, kteří se na nahé herce ve filmech dívají skrz prsty.
"Jsem připravená se svléknout ve scénách, které to vyžadují a mají ve filmu svůj význam a smysl. Odmítám obětovat své povolání kvůli několika sexistům, kteří s tím mají problém," prohlásila.
"Kdybych takové scény netočila, mohl by můj život být možná snazší, ale já už jsem prostě taková a nenechám si od někoho diktovat, co mám dělat."
Podle Keiry je Hollywood sexistický, protože se všichni zaměřují na ženská těla, a ne na mužská.

Jesse Metcalf: Má zpět svou přítelkyni!

30. září 2007 v 17:35 | ♥Sabii
Jesse Metcalf a Nadine Coyle
Jesse Metcalf a Nadine Coyle

K americkému herci Jessemu Metcalfovi (28) se po půl roce vrátila jeho přítelkyně Nadine Coyleová (22).

Vztah mezi mladým fešákem a zpěvačkou britské dívčí skupiny Girls Aloud se rozpadl letos v dubnu kvůli Jesseho údajné nevěře a také alkoholovým eskapádám.
Herec, který se proslavil rolí zahradníka Johna v seriálu Zoufalé manželky, poté zdárně absolvoval protialkoholní léčbu a svou milou za své prohřešky odprosil. Před několika dny byl pár po několikaměsíční odluce spatřen, jak se prochází po ulicích Los Angeles.Paris: Chci bojovat s chudobou!

29. září 2007 v 12:21 | ♥Sabiinka |  • Paris Hilton •
Vždy, když už si myslíte, že svět celebrit nepřinese žádnou novou bizarnost, Paris Hilton má určitě něco v zásobě. Jejím posledním nápadem je výlet do Rwandy, kam se chystá bezprostředně po dotočení svého horror-muzikálového filmu Repo! The Genetic Opera. Paris o své myšlence tvrdí: "V této oblasti je toho tolik zapotřebí. Myslím, že když tam pojedu, přitáhne to pozornost k tomu, co by pro Rwandu mohli lidé udělat." Je otázkou, jak se budou obtížné rwandské životní podmínky zamlouvat nejznámější americké fifleně, která je proslulá především svými večírky, alkoholovými excesy, kazetami se svým domácím pornem a neustálým pohybem na samotné hraně zákona.
"Chtěla bych navštívit ještě více zemí, ve kterých je velkým problémem chudoba či dětská nemocnost a úmrtnost. Vím, že je mnoho dobrého, co můžu vykonat třeba jen tím, že se do věci zapojím a na tyto problémy poukážu," řekla dále Paris. Co přesně myslí tím "mnoho dobrého" ale neupřesnila. Můžeme této hvězdičce věřit, že chce skutečně vyměnit večírky a válení se na plážích za život v polních podmínkách a práci v nejnuznějších oblastech světa?