Srpen 2007

Christině Aguileře hrozil potrat

31. srpna 2007 v 23:57 | ♥Sabiinka |  Christina Aguilera
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/26/916.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Fanoušci sedmadvacetileté zpěvačky jsou zděšeni. Během koncertu v australském Melbourne Christina Aguilera zkolabovala přímo na pódiu. Nejprve nemohla popadnout dech, vzápětí se pod ní podlomily nohy. Přivolaný lékař jí striktně nařídil pobyt na lůžku a její dvě následující vystoupení v tomto městě byla stornována. Reportéři britského deníku Sun naznačují, že náhlé zdravotní potíže souvisejí s jejím těhotenstvím. Podle neoficiálních informací je Christina ve čtvrtém měsíci, zpěvaččin management to však tají a zprávu o očekávaném dítěti chce údajně zveřejnit až na velké tiskové konferenci.

Ta se má konat bezprostředně po ukončení zpěvaččina turné po jižním Tichomoří. Proto její náhlou nevolnost označuje za pouhé chřipkové onemocnění. Jim navzdory však přátelé Christině radí, aby okamžitě zrušila další plánovaná vystoupení, jež se mají konat na Novém Zélandě a co nejrychleji se vrátila domů do Los Angeles, kde by mohla nerušeně odpočívat. V zájmu vlastního zdraví, ale především očekávaného dítěte.

Paris: Na mizině? Ani náhodou!

31. srpna 2007 v 23:56 | ♥Sabii |  • Paris Hilton •
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/28/684.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Rychlostí blesku obletěla počátkem týdne svět zpráva, že devětasedmdesátiletý Barron Hilton vyškrtl ze své závěti šestadvacetiletou nezdárnou vnučku Paris. Údajně proto, že se mu nelíbí, jak svým chováním zostuzuje rodinu. Jenže Její věrohodnost však vzápětí popřela na svých webových stránkách tisková služba TMZ.com. Její zdroj zjistil, že vztah mezi nestorem rodu hoteliérů a Paris Hiltonovou je víc než dobrý. "Po svém propuštění z vězení, kde si odpykávala trest za řízení v opilosti," uvádí," se na několik dnů uchýlila do dědečkova sídla, aby si odpočinula a nemusela čelit senzacechtivým reportérům, kteří číhali před jejím domem."

Hilton senior se během pobytu o vnučku pečlivě staral a rozmazloval ji tak, jak to dokážou jen prarodiče. K žádné roztržce mezi nimi nedošlo. Zpráva o jejím vydědění se poprvé objevila v britském tisku a na jejím masovém rozšíření mají podle serveru TMZ zásluhu především závistivci, u nichž je přání otcem myšlenky a rádi by "americkou mediální celebritu číslo jedna" viděli kráčet světem o žebrácké holi.

Ale i jinak má srpen pro Paris v zásobě samé pozitivní novinky. Režisér Darren Lynn Bosman si ji vybral jako herečku do futuristického thrilleru The Genetic Opera, který se odehrává v roce 2056. Ztvární v něm dceru bezohledného obchodníka s transplantáty, jehož ztělesní Paul Sorvino. "Castingu na roli se účastnilo na 30 uchazeček, jediná Paris však při něm podala profesionální výkon," pochvaluje si producent snímku Carl Mazzocone a dodává. "A jako jediná uměla také zpívat!" Pro hotelovou dědičku, která se naposledy objevila ve filmech Dům voskových figurín a Bottom´s Up, je to první hollywoodská nabídka po propuštění z vězení. Další, jak naznačuje časopis Variety, prý mají následovat.

Paris Hilton: Děda ji vydědil!

31. srpna 2007 v 23:55 | ♥Sabii |  • Paris Hilton •
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/29/56.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Až dosud mohla rozmazlená Paris Hilton (26) rozhazovat majetek rodinného klanu podle libosti. Její zlaté bezlimitní kreditní karty jí plnily každé přání. S bezhlavým nákupním šílenstvím má však blonďatá hvězda večírků nyní útrum. Její dědeček a hlava Hiltonova hotelového impéria v jedné osobě, Barron Hilton (79), jí zablokoval všechna konta i přístup k dědictví ve výši 25 miliónů doalrů. Podle rodinného přítele biografa Jerryho Oppenheimera je starý pán chováním své vnučky zděšený, protože svým jednáním špiní dobré jméno rodiny. "Paris mu zasadila velkou ránu už tím, když na internet prosákla její domácí sex videa. Zostudila tím celou rodinu. Poslední kapka však byla, když si odseděla trest ve vězení kvůli řízení v opilosti bez řidičského průkazu. Rozhodl se jí proto odříznout od rodinných financí," potvrzuje Opperheimer.

Victoria ordinuje Spice Girls dietu

31. srpna 2007 v 23:54 | ♥Sabiinka |  • Victoria Beckham •
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/29/90.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Superštíhlá zpěvačka Victoria Beckham (33) se zděsila nad oplácaností figur svých kolegyň z kapely Spice Girls. Rozhodla se jim proto pomoci zhubnout, aby byly krásné a fit jako v době jejich založení před deseti lety. Jako správná perfektcionalistka chce, aby než vyrazí na jejich prosincové comebackové turné, bylo všechno dokonalé. Sama Victoria, známá jako Posh Spice, se může pyšnit velikostí oblečení nula, což pro představu znamená velikost sedmileté dívenky. Svou vizi krásy chce vnutit i ostatním členkám kapely, ačkoli se její až nezdravě vyzáblé postavy hrozí každý odborník na zdravou výživu.

"Myslím si, že fanoušci očekávají návrat ženské síly. Chtějí, abychom byly stejně krásné a stejně sexy," říká však ona. Proto musejí ostatní zhubnout. Naordinovala jsem jim dietu, kterou mám sama odzkoušenou. K snídani budou pít koktejl z mořských řas, k obědu budou jíst omeletu z bílků a k večeři polévku a ovoce," uvedla pro New Magazine.

Němcová: Striptýz v live vysílání!

31. srpna 2007 v 23:53 | ♥Sabii |  Petra Němcová
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/29/110.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
New York - Naše přední modelka Petra Němcová umí šokovat. Naposledy to dokázala v americké televizi NBC, kde v rámci noční show Last Call nečekaně předvedla striptýz. Byl sice krátký, přítomné ale i tak potěšil. "Úžasné, nemá to chybu," křičeli nadšeně diváci ve studiu, stejně jako moderátor pořadu Carson Daly, který si modelku do své relace pozval. Mimochodem návštěvu načasoval velmi dobře, neboť se Petra Němcová dle svých slov cítí skvěle. "Momentálně si užívám život jako nikdy předtím. Jsem šťastná, protože dělám práci, která mě baví," řekla v televizním rozhovoru.

Slavná modelka se teď věnuje vlastní reality show Život modelky, kde radí, jak se z modelingu nezbláznit.

Victoria: Britney mi ničí pověst

31. srpna 2007 v 23:51 | ♥Sabii |  • Victoria Beckham •
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/28/964.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Po velkolepém stěhování do Los Angeles si znovuzrozená Posh Spice stačila znepřátelit Paris Hilton, a jak se zdá, chce dát své pohrdání najevo i dalším slavným americkým mediálním celebritám. Příští na řadě má být, zřejmě podle hesla "když už někdo leží na zemi, s chutí si do něj kopni", padlá popová princezna Britney Spears. Své pohrdání jí Victoria Beckham dala otevřeně najevo během návštěvy v luxusním Chateau Marmont Restaurantu. Večeřela v něm společně s manželem Davidem, když spatřila, jak personál usazuje u vedlejšího stolu právě Britney. Okamžitě od sebe odstrčila talíř s nedojedeným jídlem, k tomu samému donutila manžela a se slovy "považuji za skandální, abych byla nucena pobývat v blízkosti takové nuly", opustila lokál.
S britskou přímočarostí vysvětlila, že podobný prohřešek by mohl vážně poškodit její pověst i společenské postavení. Její přepjatost není zcela bezdůvodná. Britney se totiž čím dál tím víc chová jako pouliční šlapka, případně rozmazlená mafiánská nevěsta.
Po fotoreportérovi z listu US Weekly a jeho kolegovi z týdeníku People, kteří se před hotelem Wynn v Las Vegas dostali do potyčky s jejím bodyguardem, nejen házela láhvemi s kojeneckou výživou, ale navíc jim vyhrožovala smrtí. "Nechám vás zabít, i kdybych si na to měla zaplatit nájemného vraha," soptila zpěvačka před svědky.

Paris: Hurá do Big Brothera

31. srpna 2007 v 23:47 | ♥Sabii |  • Paris Hilton •
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/28/344.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Londýn - Paris Hilton se má v Británii účastnit lednového kola reality show Celebrity Big Brother. Hiltonová za svou roli prý dostane 300.000 liber (asi 12,2 milionu Kč). Nyní prý intenzívně jednají právníci televizní stanice Channel 4 a zástupci Paris Hilton o podrobnostech smlouvy. Paris chce přesvědčit Británii, že je více než jen "rozmazlená dědička" hotelového impéria. Pokud šestadvacetiletá modelka a herečka nabídku přijme, stane se prý nejlépe placenou účastnicí této britské show, která před časem vyvolala pobouření poté, co v ní byla údajně rasisticky šikanována indická herečka Shilpa Shettyová.

Jessica Simpson přišla o nos

31. srpna 2007 v 23:46 | ♥Sabii |  Simpson sisters
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/27/619.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Hollywood
- Nejen tělesná, ale především duševní muka způsobil vycházející hollywoodské hvězdě Jessice Simpson (27) drobný úraz, který utrpěla při natáčení svého nového filmu Major Movie Star. Při zabírání scény, v níž třímala oběma rukama zbraň nad hlavou, zakopla a dopadla na zem tak nešťastně, že si zlomila nosní kůstky. "Pekelně to bolelo," přiznává herečka v rozhovoru pro agenturu Firstnews. Nejstrašnější však podle Jessičiných vlastních slov je, že si poškodila část těla, na niž je nejvíce pyšná.
"Existuje spousta žen, které mají stejně perfektní postavu jako já," vysvětluje," ale můj nos je naprosto jedinečný a tvoří součást mé osobnosti." Strachu, že přišla o vlastní identitu, ji nezbavilo ani ujištění režiséra, že až se zranění zahojí, bude natáčení pokračovat. V připravovaném snímku ztělesňuje Jessica rozmazlenou herečku, která kvůli roli dobrovolně nastoupila do výcvikového tábora armádních nováčků a postupně si uvědomuje, že reálný svět vypadá poněkud jinak, než si ho představují filmaři.

Feťačka Lindsay: Jde za mříže!

31. srpna 2007 v 23:44 | ♥Sabii |  Lindsay Lohan
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/27/810.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Americká herečka Lindsay Lohan si včera vyslechla obvinění. Řídila totiž pod vlivem omamných látek a hrozí jí i vězení. Policie v nabouraném autě hollywoodské hvězdy, která z místa uprchla, našla v květnu dokonce i drogy. Odborná analýza ale ukázala, že kokainu bylo jen 0,04 gramu, tedy o 0,01 gramu méně, než je zákonem stanovené množství pro obvinění z trestného činu. V červenci Lohan policie zatkla poté, co byla upozorněna na její šílenou jízdu. V krvi jí bylo poté naměřeno 1,2 až 1,3 promile alkoholu.
Za každý bod (bylo jich sedm) obvinění herečce hrozí až půl roku vězení a pokuta ve výši tisíce dolarů. Lohan, která se objevila ve filmech Past na rodiče či Můj auťák Brouk, je další z celebrit, které mají tytéž problémy za stejné delikty.
Pobyt za mřížemi na měsíc a půl již okusila Paris Hilton a k čtyřdennímu vězení byla odsouzena i herečka Nicole Richieová.

Posh Spice zuří kvůli retuši tetování

31. srpna 2007 v 23:43 | ♥Sabii |  • Victoria Beckham •
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/29/90.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Přípravy na prosincový comeback slavné dívčí kapely Spice Girls vrcholí. Děvčata mají přesně nalinkováno, co smí i nesmí. První krize nastala, když se v tisku objevily oficiální promo fotky k chystanému turné. Victoria Beckham (33) totiž zjistila, že jí bylo zaretušováno tetování, zatímco její kolegyni, Melanii Brown (32), zůstalo. Victoria se podle své tiskové mluvčí cítí být fotografiemi poškozena a diskriminována. Nikdo ji totiž nepožádal o svolení je zaretušovat a Victoria na nich výjimečně lpí. Vzdávají totiž hold její početné rodině. "Žádáme, aby byly snímky staženy a pořízeny nové. Není fér, aby někdo byl na fotce retušován, a jiný ne," vzkázala zpěvačka přes svou tiskovou mluvčí.

Známá módní ikona má na krční páteři vyveden hebrejský nápis Jsem milována a miluji a na zádech má pět hvězdiček, každou za jednoho člena rodiny. Na zápěstí má pak iniciály svého manžela, Davida Beckhama (32).

Nicole Richie: 82 minut v base

31. srpna 2007 v 23:42 | ♥Sabiinka |  • Nicole Richie •
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/29/518.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Herečka Nicole Richie (25) byla propuštěna z vězení poté, co si odkroutila 82 minut ze čtyřdenního trestu za řízení pod vlivem drog. Adoptivní dcera zpěváka Lionela Richieho přišla do vězení přesně v 15.15 a byla propuštěna v 16.37, a to "na základě rozsudku a federálních směrnic". Jak uvádí agentura AP, jsou lidé odsouzení na 30 a méně dnů za nenásilné činy většinou kvůli přeplnění věznic propouštěni již během dvanácti hodin. Na základě těchto směrnic bylo prý s Richiovou zacházeno naprosto stejně jako s kýmkoliv jiným, dodává oddělení šerifa ve svém oficiálním prohlášení, inpirovaném zřejmě nedávnou kauzou uvězněné Paris Hilton.

Britney zdrhne s dětmi za oceán?

31. srpna 2007 v 23:41 | ♥Sabii |  Britney Spears
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/29/321.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Popová princezna Britney Spears, která se v poslední době ocitla kvůli drogám a alkoholu na šikmé dráze, překvapuje svými nečekanými nápady každý den. Nyní uvažuje o tom, že podobně jako Madonna přesídlí do Londýna, aby soud nemohl její děti svěřit do péče bývalého manžela. Kevin Federline už má drogových a alkoholických výstřelků své bývalky podle všeho plné zuby a bojí se hlavně o osud jejich společných dvou synů, třiadvacetiměsíčního Seana Prestona a o rok mladšího Jaydena Jamese. Jakmile však u soudu oznámil, že je hodlá získat do své péče, začala nelítostná bitva, v níž nyní Britney vyhrožuje tím největším kalibrem.

Hilary Duff zakázali Porsche

31. srpna 2007 v 23:40 | ♥Sabiinka |  Hilary Duff
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/29/521.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Londýn - Roztrpčená a ponížená se cítí vycházející hollywoodská hvězda Hilary Duff (19), známá mimo jiné z komedie Holky v balíku. Přestože stejně jako hrdinka snímku má peněz víc než dost, nesmí si splnit největší sen - pořídit si Porsche Cayenne Turbo. Ačkoli již pohled na něj jí rozbuší srdce víc než dvoření sebepohlednějšího mladíka, její manažer jí koupi vozu přísně zakázal. S odůvodněním, že je špatná řidička a nezvládla by ho. "Včera jsem sice způsobila menší bouračku, ale jen proto, že jsem při jízdě telefonovala," oponuje Hilary a dodává, že v USA není používání mobilu za volantem zakázáno, takže se vlastně ničeho nedopustila.

Scarlett Johansson pojede do Iráku

31. srpna 2007 v 23:39 | ♥Sabiinka |  Scarlett Johansson
Obrázek “http://img.bleskove.centrum.cz/photo/9/27/60.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Los Angeles - Jedna z nejkrásnějších žen planety, herečka Scarlett Johansson (22), hodlá jet do Iráku a povzbudit tam americké vojáky. Že by se jim chystala zpívat nebo ošetřovat jejich zranění? Nikoliv. Listu USA Today řekla, že morálku hodlá povzbuzovat zábavnějším způsobem. Vysvětluje: "Dostávám spousty dopisů od vojáků mého věku i mladších. Původně jsem chtěla jet do Iráku v říjnu, ale asi bude nutné to trochu odložit. Nevím, jestli jim budu zpívat. Nejspíš se prostě postavím na pódium, budu vyzařovat sexappeal a trochu se s nimi bavit." Dá se předpokládat, že vojáci budou nadšeni.

Modelka Kate Moss: Zemře hlady?

31. srpna 2007 v 23:32 | ♥Sabii |  Kate Moss
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_08_27/16strmoss.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kate ještě v době, kdy pracovala pro Agent Provocateur.

LONDÝN - Britská modelka Kate Moss (33) zhubla během tří týdnů o tři kila a podle přátel přestala úplně jíst. Kvůli vyčištění svého těla pila jen teplou vodu a jedla trochu zelí. Údajně se tak snažila překonat současnou životní krizi, kdy přišla o práci i o přítele. S dietou to ale přehnala a přátelé mají teď strach o její život.
Po třech týdnech diety odjela Kate s několika přáteli do Španělska, kde tráví veškerý čas v barech. Se skleničkou v ruce se snaží zapomenout na nevěrného přítele Peta Dohertyho a tvrdí, že musí zhubnout, protože jinak už nedostane žádnou nabídku k práci. "Každou noc je opilá. Je na ní znát, že je nešťastná a snaží se to zapít," řekla její nejlepší kamarádka Sadie Frost. Modelčino vyčerpané tělo však nemůže takovýto nápor vydržet moc dlouho a hrozí, že Kate se zhroutí vyčerpáním. "Tolik modelek poslední dobou zemřelo na anorexii, bojím se, aby stejný osud nepotkal i Kate," dodává Sadie.
http://ahaonline.cz/public/big/07_08_27/16strkate.jpg

Paris Hilton: Nový účes a žhavý flirt s exmanželem Pamely!

31. srpna 2007 v 23:31 | ♥Sabii |  • Paris Hilton •
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_08_28/16pariskidrockgoff.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
MALIBU - Zlobivá dcerka hotelového klanu Paris Hilton (26) se nechala ostříhat a na pláži v Malibu svým novým účesem sváděla Kida Rocka (36), bývalého manžela Pamely Anderson (40). Podle přátel si spolu velmi rozumí a vypadá to, že v Hollywoodu se rodí nový pár. Paris se ke Kidovi opravdu hodí. Oba jsou pověstní svou nestálostí ve vztazích a Paris má hodně společného i s jeho bývalou manželkou. Obě jsou ochránkyně zvířat, často jsou foceny v plavkách a také účinkovaly ve dvou nejprodávanějších domácích videích. Odlišuje je snad jen velikost poprsí… Paris má navíc i novou práci. V životopisném filmu o chicagském mafiánovi Samu Giancanovi má hrát jeho dceru Antoinette. "Myslím, že se na tu roli hodí perfektně. Je stejně divoká, jako jsem byla já v jejím věku," řekla skutečná mafiánova dcera, která dnes vlastní několik italských restaurací.
http://ahaonline.cz/public/big/07_08_28/16pariskidrock0222.jpg

Britney Spears vyšetřuje policie: Strašné podezření: Zneužívá své děti!

31. srpna 2007 v 23:30 | ♥Sabiinka |  Britney Spears

Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_08_29/16britney_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Opilá Britney Spears s cigaretkou a dvouletým Jaydenem Jamesem.

> Trápí je hlady...
> Ukazuje jim sex!

LOS ANGELES - Popovou hvězdičku Britney Spears (25) vyšetřuje policie kvůli zneužívání dětí! Britney se podle stížností ke svým synům chová hrubě a trápí je hlady. Sociální pracovnice zvažují, že jí její dva malé chlapečky Seana (2) a Jaydena Jamese (1) odeberou!
Zpěvačku obvinila z týrání dětí losangeleská Organizace pro děti a rodinu. Kromě toho, že prý malé syny mlátí a občas jim v opilosti »zapomene« dát najíst, ji žaloba viní z toho, že se před nimi producíruje nahá a jednou se prý doma dokonce před jejich očima oddávala sexu s jedním z početných náhodných milenců. Žalobu teď řeší soud v Los Angeles. Britney v pondělí k soudu nepřišla, zastupoval ji její právník Denis Wasser. Přítomný byl i obhájce Kevina Federlina, s nímž vede zpěvačka nechutnou rozvodovou bitvu. Federline se snaží získat děti do vlastní péče.
http://ahaonline.cz/public/big/07_08_29/16brita.jpg
U soudu se probírala i špatná ústní hygiena synů Britney a také to, že nedostatečně spí. Další soudní stání je na programu 4. září.
Minulý týden se Britney po sezení se svými advokáty hystericky rozplakala, ale pak to šla všechno zapít s kouzelníkem Crissem Angelem (39) basou drahého šampaňského Dom Perignon.

Sexy Jessica Alba: Dostala košem!

31. srpna 2007 v 23:29 | ♥Sabii |  Jessica Alba
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_08_29/16jessica8.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
LOS ANGELES - Krásná Jessica Alba (26) zářila ve výrazných banánově žlutých šatech na pondělním udílení cen Teen Choice Award v Los Angeles. "Hmmm," vydechlo publikum, když si lepá herečka došla pro jednu z cen.
Při děkovací řeči ale vyšlo najevo, že ani ona neměla život vždy úplně lehký: "Ráda bych tuto cenu věnovala muži, kterého jsem celých 19 let nosila v hlavě, a sice Rossovi. On mě ale nikdy nemiloval," začala svou řeč před udiveným publikem. "Měla jsem prsty u nohou obrácené dovnitř, povislý zadek, křivé zuby, navíc jsem šilhala a často si cucala palec. Jenže Rossi, podívej se na mě teď!" skončila se smíchem.
Při pohledu na její svůdné sexy křivky si asi každý v sále řekl, že je Ross pěkný trouba...
http://ahaonline.cz/public/big/07_08_29/16alba.jpg

Paris Hilton: S kým se mazlí nejradši?

31. srpna 2007 v 23:28 | ♥Sabii |  • Paris Hilton •
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_08_30/16paris_hilton3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
BERLÍN - Proslavila ji celkem pěkná tvář, vulgární video a hlavně pohádkové bohatství. Věkem sice žena, chováním ještě dítě. Rozmazlená dceruška z bohaté rodiny Paris Hilton (26) zapózovala teď fotografům německé verze pánského časopisu GQ se svým oblíbeným plyšovým méďou, který je jejím nejlepším kamarádem.
Tohle děvče vydělává miliardy tím nejpříjemnějším způsobem, jakým lze. Stačí, když prostě vystoupí ze své luxusní limuzíny značky Saab a už se jejím nohám klaní davy fotografů. Paris se jen krátce, zato sladce usměje do kamery a odfrčí. Kdo ale říká, že se vlastně ničím neživí, ten se šeredně mýlí. Paris totiž umí svoje jméno náležitě prodat. Má vlastní kolekci hadříků, produkční firmu nebo nahrávací společnost. Vlastní dědeček ji sice nedávno vydědil, i tak ale chudá nikdy nebude. V roce 2006 vydělala svou účastí v médiích v přepočtu 147 milionů Kč a za letošek už to je rovných 420 milionů Kč. Její knihy Confession of an Heiress (Zpověď dědičky), která vyšla loni, se už prodalo milion kusů.

Brad Pitt: Taťka na jedničku!

31. srpna 2007 v 23:26 | ♥Sabiinka |  Angelina and Brad Pitt
Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_08_31/16_stred_brad.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
LOS ANGELES - Nejdřív si zařádíme na hřišti a pak se pořádně nacpeme zmrzlinou… Zdá se, že role tatínka Brada Pitta (43) baví o poznání víc než role hollywoodské.
S adoptivními dětmi Zaharou (2) a Paxem Theinem (3) v náručí zažili v newyorském Central Parku spoustu legrace. Nejstarší Maddox (6) se zatím proháněl na autodráze. Vlastní dcerka Shiloh (1) raději zůstala doma s maminkou Angelinou Jolie (32). Mimochodem - slavná herečka Brada coby tatínka velmi chválí. "Je sice trochu zmatkář, ale jinak je jako taťka úžasný." Dokonce ani s přebalováním plenek prý nemá Brad žádný problém. "Je opravdu roztomilé se na něj dívat, jak zručně to dělá," směje se Angelina.
http://ahaonline.cz/public/big/07_08_31/16_stred_brad3.jpg