Paris Hilton: Chybu už neudělám!

28. června 2007 v 13:08 | ♥Sabii |  • Paris Hilton •
Paris Hilton po interview s Larry Kingem
Los Angeles - Být zavřená v cele je "traumatizující zkušenost", svěřila se dědička hotelového impéria Paris Hilton v rozhovoru s moderátorem zpravodajské televize CNN Larrym Kingem v prvním velkém interview po propuštění z vězení. Pořad Larry King Live se vysílal ve středu večer amerického času (dnes nad ránem SELČ). Dopisy od fanoušků z celého světa včetně amerických vojáků v Iráku či lidí v Indii jí pomáhaly přežít 23 dní ve vězení, řekla 26letá Hiltonová Kingovi. Všechny prý byly pozitivní a jejich četba jí často vehnala slzy do očí. "Zažila jsem toho spoustu," řekla Hiltonová. "A byl to velmi traumatizující zážitek, něco, co by mě opravdu mělo posílit." Na otázku, zda své zkušenosti hodlá zveřejnit, odpověděla: "Prostě chci, aby lidi věděli, čím jsem si prošla."
Paris Hilton opouští vězení.Paris Hilton opouští vězení.Paris Hilton opouští vězení.Paris Hilton opouští vězení.
To, že půjde do vězení, bylo podle ní poslední věc, kterou čekala od soudu za porušení podmínky v případu spojeném s řízením vozu pod vlivem alkoholu. "Šla jsem tam přesvědčená, že prostě budu dělat veřejně prospěšné práce. To mi můj právník celou dobu říkal. Takže když mě odsoudili k takové době ve vězení, byla jsem v šoku, protože to se přece nestává. Nikdy."
Ale trest podle ní měl smysl. "Podobnou chybu už neudělám. Nikdy. Cítím, že bůh nic nenechá stát bez příčiny. Dalo mi to, víte, v životě takovou pauzu, abych opravdu zjistila, co je důležité a co chci dělat, zjistit, kdo jsem. A i když to bylo opravdu tvrdé, využila jsem tenhle čas, abych poznala sama sebe."

Jídlo bylo strašné

Paris Hilton
Stejně jako při rozhovorech z vězení si i Kingovi Hiltonová stěžovala na vězeňskou stravu. "Jídlo bylo strašné. Bylo to vězeňské jídlo, u toho se nepředpokládá, že bude dobré. K snídani byl prostě sendvič. Říkají tomu jídlo s tajemstvím. Je to docela děsivé, dva plátky toastového chleba a nějaká majonéza."
I když k ní spoluvězeňkyně byly milé, občas prý měla noční můry, při kterých se bála, že se někdo dostane do její cely a ublíží jí. Propuštění z věznice označila za "jeden z nejšťastnějších dní" svého života. "Dá se to sotva popsat. Bylo to tak vzrušující," řekla o chvíli, kdy procházela davem novinářů a kameramanů čekajících na ní před věznicí. "Byl to jednoduše blázinec, ale pak jsem viděla mámu a běžela jsem ji obejmout."
"Rozhodně jsem touhle zkušeností dospěla," ujistila Larryho Kinga. Kritici se ale dnes shodli na tom, že jí z její zpovědi nevěří ani slovo. Obvinili také Kinga, že se jí nesnažil klást otázky, které by šly víc do hloubky.
"Bylo to očividně předem připravené vystoupení, které zjevně protiřečilo všemu, co kdykoli vyšlo o Hiltonové najevo," napsal dnes list Hollywood Reporter. Podle listu Daily Variety rozhovor s Larry Kingem jen posílil zaslepení sdělovacích prostředků ohledně Paris Hilton. "Není nijak zvlášť zajímavá. Je to prostě hezká holka ve městě plném novinářů, která ... ale nemá doopravdy co říct."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 papy papy | Web | 29. června 2007 v 10:17 | Reagovat

mam na blogu soutěž o nej blog tak se zapoj.........:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama