Květen 2007

Jak na Hezký nohy:)

25. května 2007 v 12:06 | ♥Michinka♥ |  ▬TRENDY STYLE▬

1. Zatočte s porostem

Nechala jste lýtka přes zimu zarůst? Vezměte do ruky žiletku nebo trhejte.

Rychle sekejte

Naostřenými břity zbavíte končetiny chlupaté paseky rychle a nejméně bolestivě. Připravte se ale, že vám chloupky porostou rychleji, takže se holení věnujte, jenom když vás tlačí čas. Sáhněte po holítku o třech břitech, které vám porost poseká na jeden zátah. Přejíždění obyčejnou žiletkou sem a tam vám totiž kůži rozdráždí. Zkuste třeba holítko XTreme3 3 + 1, Wilkinson, 169 Kč.

Obklopte se párou

Holení patří výhradně do sprchy. Po mokré kůži totiž žiletka dobře klouže. Odchlupování se ale věnujte vždy až po sprchování. Horká voda chloupky zjemňuje, takže vám jejich seřezávání půjde lépe od ruky.

Vsaďte na olej

Pokud máte ve zvyku používat holicí pěnu svého přítele, zadržte. Pořiďte si raději olejové pěnidlo, které pleť při holení promastí, takže bude lépe chráněná před pořezáním. Vyzkoušejte třeba olejSatén, Salus, 100 ml za 90 Kč.

Důkladně trhejte

Vyškubávání chloupků je sice o něco nepříjemnější než nájezd žiletkou, ale výrůstky tak odstraníte i s kořínkem a zbavíte se jich na celé tři týdny. K trhání používejte depilační pásky se studeným voskem. Aby pevně přilnuly, pokožku odmastěte pleťovou vodou. Kůži nemučte strhnutím celého proužku a seškubávejte ho trhavými pohyby.

Nezarůstejte

Po holení a vytrhávání hrozí, že některé zbytky chloupků zarostou do pokožky a způsobí pod ní zánět. Po holení i trhání proto kůži přetřete pleťovou vodou s obsahem kyseliny salicylové. Ta pleť vydezinfikuje a jemně otevře. Poté chloupkům usnadněte cestu ven peelingem. Sáhněte třeba po oškrabujícím a zvláčňujícím sprchovém gelu Soft and Sensual, Avon, 189 Kč.

2. Pořiďte si opálení

Chybí vašim podpěrám zdravý odstín? Pomocí krémů a sprejů zhnědnou rychle a bezpečně.

Připravte se na barvu

I sebelepší samoopalovací přípravek vám nohy posází fleky, jestliže ho rozmáznete po kůži plné odumřelých buněk. Jejich nánosy totiž zabraňují rovnoměrnému zabarvení. Před samoopalováním proto končetiny obruste tělovým peelingem. Pozor, na kropenatou pleť si zaděláváte i v případě, že ji necháváte hnědnout po holení nebo trhání chloupků. Mezi sekáním porostu a hnědnutím si proto dejte den nebo dva pauzu.

Pořiďte si správné mazadlo

Zůstaly vaše podpěry pořád přirozeně snědé i po několika měsících zimy? Potom vám stačí, když je rozehřejete postupně hnědnoucím samoopalovacím mlékem. Výsledek se dostaví asi po týdnu, a když budete s mazáním obden pokračovat, barvu si udržíte. Vyzkoušejte třeba hydratační mléko s efektem lehkého opálení NutriBronze, L'Oréal Paris, 169 Kč. V případě, že vaše nohy splývají s bílou omítkou, vsaďte na samoopalovadlo s okamžitým účinkem, třeba sprej Air Brush, Fake Bake, 207 ml za 1000 Kč. Jeden postřik vám nohy jemně vybarví za pár minut a vydrží přibližně týden.

Zvolte správnou strategii

Aby opálení vašich končetin nepřipomínalo strakaté podkolenky, měla byste mít v malíčku i techniku vybarvování. Ruce si chraňte tenkými gumovými rukavicemi, které seženete v lékárně. Pokud barvíte krémem, začněte od stehen a dlouhými svislými tahy ho roztírejte do všech stran až ke kolenům. Ta důkladně promázněte a lýtka přejíždějte podobně jako stehna až ke kotníkům. Sprejem kouzlete ve větší vzdálenosti od kůže, aby se pokryla jen tenkou vrstvou, která rychle zaschne a nevybarví vás načerno.

Zatočte s fleky

Podařilo se vám nohy přece jen mírně zastrakatit? Kromě vybělujícího krému můžete skvrny vycídit tamponem namočeným v kravském mléce, které kůži spolehlivě zesvětlí. Bílá místa pak znova nepřetírejte krémem ani nesprejujte, ale lehce je dobarvěte samoopalovacím ubrouskem. Zafunguje do čtyř hodin. Zkuste třeba Self Tan Wipe, Oriflame, jeden za 29 Kč.

3. Vyšňořte chodidla

Do jarních sandálů se zahákněte svůdnými drápky. Nosí se narůžovo.

Zkraťte nehty

Nehet polapte ostrými nůžkami a zarovnejte ho jediným přesným střihem. Dlouhými tahy ho poté pilníkem opracujte dohladka. Na nehty u nohou si pořiďte tvrdší, nejlépe keramický pilník, třeba Tweezerman, 275 Kč. Nikdy je ale neobrušujte dokulata, zavařila byste si tak na zarůstání kůžičky.

Naleštěte paty

Na hrubou kůži, která vám obsypala chodidla v důsledku nepřetržitého nošení kozaček, si nejlépe posvítíte, obrousíte-li ji tvrdou pemzou. Ještě předtím ale nechte kůži změknout v solné koupeli. Nohy na pět minut ponořte třeba do vody s uvolňující solí Vapour Therapy, Radox, 50 Kč. Obsahuje výtažky z eukalyptu, takže pokožku zároveň zahltí svěžestí. Obroušená chodidla poté ještě přejeďte zjemňujícím peelingem.

Zrušte kůžičku

Odchlipující kousky kůže kolem nehtů nestříhejte, ale gumovou tyčkou nebo špejlí obalenou kouskem vaty kůžičku jemně zatlačte zpět do nehtového lůžka. Poté drápek a jeho okolí promasírujte vyživujícím nehtovým olejem. Použít ale můžete i kvalitní olej olivový.

Svižně lakujte

Vaše dolní drápky budou vypadat sexy nejen v upíří červeni. Jarním trendem pro vaše šlápoty je přirozený zdravý vzhled, kterého nejlépe docílíte světle růžovým perleťovým nátěrem. Aby vám vydržel co nejdéle, pojistěte ho spodní i svrchní vrstvou zpevňujícího laku. Krášlete se třeba nátěrem 60 Seconds Vinyl Shine, odstín 801, Rimmel, 59 Kč.

4. Vsaďte na optické triky

Ke krásným končetinám vám pomůže i hra světel. Vsaďte na třpyt, chytrá líčidla a béžovou.

Obarvěte celulitidu

Chystáte se skočit do minisukně, ale zjišťujete, že si na vašich stehnech přes zimu pochutnala celulitida? Na pomerančovou kůži opticky vyzrajte přirozeně vypadajícím samoopálením. Jestli na hnědnutí nemáte vůbec čas, poklepejte kritické partie bronzujícím pudrem. Pleť bude okamžitě vypadat pevněji.

Zeštíhlujte třpytem

V případě, že vás trápí silnější lýtka, můžete jim vedle posilování naordinovat i pudr se třpytkami. Když záři rozprášíte po celé délce holenní kosti, opticky nohu zúžíte. Dejte si ale pozor, abyste nerozzářila lýtka celá! Tím by totiž naopak nakynula. Tvarujte třeba pudrem Sweet Talking Body Frosting, Oriflame, 159 Kč.

Zamázněte nedokonalosti

Vyhýbáte se sukním kvůli jizvám z dětství? Není nic jednoduššího než je schovat pod korektor. Sáhněte raději po tuhém líčidle v odstínu, který se vašim nohám nejvíc blíží. Korektor do skvrny vmasírujte a poprašte ho pudrem. Pořídit si můžete i speciální korektor na nohy, třeba Perfect Legs, Coverderm, 715 Kč.

Myslete na podpatky

Můžete vlastnit nekonečně dlouhé nohy, i když vám k výšce supermodelky chybí pár desítek centimetrů. K jednoduchému "natahovacímu" triku vám poslouží boty s vysokým podpatkem v béžovém odstínu. Ten totiž opticky splyne s barvou vaší kůže a končetiny vám tak promění v sexy stožáry.

5. Stůjte zdravě

Zakažte plísním a mozolům, aby obstoupily vaše chodidla.

Větrejte obuv

Kůže vašich nohou představuje pro nechutné mikroorganismy, jako jsou plísně, kvasinky a houby, výjimečnou pochoutku. Živí se jejími drobnými šupinkami a skrze praskliny můžou navíc proniknout do celého těla, kde dokážou způsobit pěknou paseku. Nejvíc se nenasytným parazitům daří na zapařené a vlhké pokožce. Čerstvý vzduch totiž nesnášejí. S příchodem teplých dní byste proto měla začít nosit otevřenou obuv a do práce se vybavit vzdušnými ťapkami. Také si ohlídejte materiál, z něhož jsou vyrobeny vaše ponožky. Obloukem obejděte umělá vlákna, ve kterých bude vaše noha zpocená dřív, než ráno vyrazíte z domu. Paraziti se totiž potem napájejí jako lahodným mokem. Vsaďte raději na bavlnu.

Vyzbrojte kůži

Zápach, popraskané paty a roztřepené nehty jasně signalizují, že se plísně pevně utábořily na vašich chodidlech. V takové chvíli už vám bohužel nepomůže žádný volně dostupný krém - zamiřte přímo ke kožaři. Čím déle totiž léčbu plísní odkládáte, tím více hrozí, že se vám na kůži usadí natrvalo a mimo jiné například ošklivě poškodí nehtová lůžka. Proti parazitům proto bojujte dřív, než si na vás smlsnou. Jednou týdně dopřejte nohám desetiminutovou dezinfekční horkou koupel, do které zamícháte dvě lžíce octa nebo sušené šalvěje. Pomůžou vám i speciální krémy zabraňující pocení nohou a tím pádem i množení mikroorganismů. Vyzkoušejte třeba Rosemary foot Balm, Dr. Hauschka, 296 Kč. Obsahuje rozmarýnu, šalvěj a propolis, které zatočí s kapkami potu i zápachem.

Bezpečně podpírejte

Vysoké podpatky vám sice zaručí nekonečně sexy nohy, ale jejich častým nošením si zároveň zavaříte na zatvrdlé mozoly, které už tak svůdně nevypadají. Při vykračování na jehlách se totiž váha vašeho těla nerozkládá po celém chodidle, ale tlačí jen na špičku nohy a ta pak dokonale zmozolovatí. Při výběru bot byste si také měla raději několikrát ověřit, jestli vám opravdu sedí - jakýkoli tlak vám po delší době kůži poničí a může způsobit i bolestivou deformaci nohy. Cosmo tip: Pokud se vysokých úzkých střevíčků přece jen nechcete vzdát, vystelte je neviditelnými gelovými polštářky, které tlumí nárazy při chůzi. Vaše chodidla pak nejsou vystavena takovému tlaku. Změkčujte třeba gelovými vložkami Invisible Gel Cushions, Scholl, dvě za 149 Kč.

Dejte pozor na slunce

Až budete na své podpěry na jaře nedočkavě chytat první hřejivé paprsky, nezapomeňte je oblažit nátěrem opalovacího krému s ochranným faktorem (nejméně s číslem 15). I s prvními jarními paprsky totiž do vaší kůže proniká nebezpečné UV záření, které může mít na svědomí rakovinu kůže. Nezapomínejte mazat i místa pod koleny."Při používání opalovacího krému se často soustředíme jen na své ruce a dekolt. Přitom právě hýždě a zadní strana nohou jsou u žen zhoubným melanomem zasaženy nejčastěji,"


Různé fotky...

25. května 2007 v 12:01 | ♥Michinka♥ |  • Paris Hilton •
Nad Paris Hiltonovou se úřady nakonec slitovaly
Paris Hiltonová odchází od soudu
Paris Hiltonová a Nicole Richie jsou odbornice na životosprávu
Paris Hiltonová si během policejní kontroly výstřih neuhlídala (27.2.2007)
Znuděná Paris Hiltonová na Plese v opeře ve Vídni
Paris Hiltonová pózuje na galavečeru značky Versace v Beverly Hills
Paris Hiltonová a Britney Spearsová na nákupech v Malibu
VH1 Big in ´06 Awards - Paris Hiltonová
Paris Hiltonová na Octoberfestu
Týden módy v New Yorku - Paris Hiltonová se sestrou Nicky jako modelky na přehlídce módního domu Heatherette
Paris Hiltonová
Paris Hiltonová se svými miláčky - medvídkem Kynkažu a čivavou (v růžovém oblečku)www.balerinka.blog.cz

30 nejvíce sexy mužů planety

25. května 2007 v 11:59 | ♥Michinka♥
Přestože už si nějakou dobu nelepíme plakáty s Bradem Pittem na zeď, takový nedělní večer s romantickou komedií ve společnosti Juda Lawa, Orlanda Blooma nebo Johnyho Deppa není k zahození. Velká smůla, že náš miláček nemá pro tyhle sexy chlapíky zrovna pochopení. Chcete vědět, na koho by měl váš partner žárlit nejvíce a kdo nedá vaší kolegyni spát? Seznam mužů s největším sex appealem vám přináší Durex Play.
Výzkum realizovaný Durex Play ve Velké Británii (odpovídalo na 5000 žen) odpověděl na otázku, kdo patří mezi 30 nejvíce sexy mužů planety. Z výsledků lze vyčíst dlouhodobý trend obliby určitých pánů, kteří se drží standardně na vysokých pozicích. Na kolik ovšem s pořadím dokážou zamávat nový krasavci ukázal nový Bond, James Bond v podání Daniela Craiga. Tolik kritizovaný nováček na pozici agenta 007 Jamese Bonda nakonec obstál, překonal očekávání a zaujal místo nejvíce sexy muže roku 2006! Daniel Craig ve svých 38 letech dokazuje, že ani střední věk není překážkou úspěchu. To dostatečně prokazuje také fakt, že jeho polonahé tělo patří mezi nejstahovanější položky do mobilních telefonů. Druhé místo získal charismatický Clive Owen, kterého jste mohli vidět v poslední době ve filmu Potomci lidí či Sin City.

"Je až trochu s podivem, že typičtí lamači ženských srdcí tentokrát nebodovali. Je vidět, že ženy skutečně nevolí své idoly jen podle počtu odehraných rolí. Představitelé Jamese Bonda se stali vždy sexy ikonou dané doby a jinak tomu není ani v případě Daniela Craiga, který zosobňuje nový typ charismatického Bonda," uvádí Petr Adamec, Junior Brand Manager, Durex.

Mezi stálice patří starý mládenec George Clooney, který se stabilně drží na předních příčkách a letos mu byla přisouzena 5. pozice. Žádným velkým překvapením také není fakt, že do první desítky se vešel Robbie Williams, David Beckham či Pierce Brosnan. Novinkou je odsunutí typických hezounů z předních pozic. Dobrým příkladem je, nyní již bývalá stálice Brad Pitt (12. místo) nebo Colin Farell (13. místo). Oběma pánům zřejmě neprospěl rodinný život a usedlejší styl života.

Zajímavé srovnání se nám dostane, pokud proti sobě postavíme muže jednotlivých zemí. Britové porazili Američany, když se do TOP 30 dostali pouze dva hollywoodští herci. Jak vidět, Amerika ztrácí prim a začínají se prosazovat angličtí herci, kteří lámou ženská srdce a je jim odpouštěna i nevěra. Jude Law tak ani díky podvádění Sienny Miller neztratil velmi pěkné 3. místo v anketě organizované Durex Play - produkty pro bezpečný a hravý sex od Durexu.

Pro úplnost uvádíme celý seznam 30 nejvíce sexy mužů světa:
1. Daniel Craig
2. Clive Owen
3. Jude Law
4. Steve Jones
5. George Clooney
6. Johnny Depp
7. David Beckham
8. Robbie Williams
9. Orlando Bloom
10. Pearce Brosnan
11. Nigel Harman
12. Brad Pitt
13. Colin Farrell
14. Freddie Ljungberg
15. Ben Shepphard
16. Mathew Fox
17. Simon Webbe
18. Bill Ward
19. Heath Ledger
20. Prince William
21. Jenson Button
22. Justin Timberlake
23. Antonio Banderas
24. Rob Lowe
25. Julian McMahon
26. Bruce Willis
27. Shane Lynch
28. Denzel Washington
29. Johnny Wilkinson
30. Kevin Pieterson

Modelové v plavkách :)

25. května 2007 v 11:58 | ♥Michinka♥

Modelové...♥♥♥

25. května 2007 v 11:56 | ♥Michinka♥
David Hlaváč
 David Hlaváč  David Hlaváč 
Petr Šmahaj
 Petr Šmahaj  Petr Šmahaj 
Zdeněk Kompánek
 Zdeněk Kompánek  Zdeněk Kompánek 
Jakub Jirava
 Jakub Jirava  Jakub Jirava 
Petr Borecký
 Petr Borecký  Petr Borecký 

Calvin Klein LÉTO 2007

25. května 2007 v 11:55 | ♥Michinka♥ |  Calvin Klein
www.balerinka.blog.cz

Páni na módních přehlídkách

25. května 2007 v 11:55 | ♥Michinka♥

Noční košilky Victorias Secret

25. května 2007 v 11:54 | ♥Michinka♥ |  Victoria's Secret

Různé třpytivé doplňky

25. května 2007 v 11:53 | ♥Michinka

Vuittonky

25. května 2007 v 11:52 | ♥Michinka♥ |  Louis Vuitton

Sexy bikiny na léto

25. května 2007 v 11:52 | ♥Michinka |  ▬TRENDY STYLE▬

Bikiny Victoria´s secret

25. května 2007 v 11:51 | ♥Michinka♥ |  Victoria's Secret

Malované botky

25. května 2007 v 11:50 | ♥Michinka♥ |  ▬TRENDY STYLE▬
www.balerinka.blog.cz

Nejen sváteční botky

25. května 2007 v 11:49 | ♥Michinka♥ |  ▬TRENDY STYLE▬

Resort 2008 - Chanel

25. května 2007 v 11:48 | ♥Michinka♥ |  Chanel
www.balerinky.blog.cz

Allegra Versace umírá na anorexii...

25. května 2007 v 11:47 | ♥Michinka |  Versace
Kliknutím zobrazíte větší formát - Donatella Versace s dcerou Allegrou, která trpí anorexií
Allegra Versace - v 18 miliardářkou, a ve 20 umírá!!!
Peníze jí štěstí nepřinesly. Dědička poloviny módní značky Versace Allegra umírá na anorexii. Dnes váží neuvěřitelných 32 kilogramů!!!
Módní imperium Versace se otřásá v základech. Jeho dědička Allegra Versace (20) totiž musela být urychleně hospitalizována kvůli anorexii. Je pod 24hodinovým dohledem lékařů, a dokonce ji museli napojit na umělou výživu! Allegra, která v 18 letech zdědila po svém strýci Giannim majetek v hodnotě 12 miliard korun, dnes váží pouhých 32 kilogramů. "Vypadá doslova jako smrtka," řekl novinářům jeden ze zaměstnanců firmy Versace. "Ruce i nohy má jako hůlky a má také nepřirozenou barvu v obličeji. Nikdy jsem nic takového neviděl." Podobně vychrtlá Nicole Richie prý vedle Allegry vypadá jako oplácaná baculka. Co je důvodem Allegřiny nemoci? Lidé z jejího okolí tvrdí, že hlavním viníkem je její matka Donatella Versace (51). Ta totiž ze své dcery dělala módní ikonu už od útlého dětství.
Značka Versace se oživení zřejmě nedočká... "Matka mě navlékala do hedvábí už v době, kdy jsem chodila na základní školu. ze školy mě posílali domů, protože jsem si nesměla hrát s dětmi, abych si neušpinila šaty," vzpomněla před časem Allegra. Matka z ní zkrátka chtěla mít modelku a neuvědomila si, že dcera v honbě za dokonalou postavou může ztratit soudnost. Dnes může ztratit mnohem víc - jde jí totiž doslova o život! A za takové riziko boj o sexy postavu určitě nestál. Allegra vlastní díky svému strýci, slavnému módnímu návrháři Giannimu Versacemu, polovinu módní značky Versace. Její matka nemá ve firmě zdaleka tak velké pravomoci - patří jí zde pouhých dvacet procent. Od drobné brunetky s dětskou tváří všichni očekávali, že díky svému mladistvému nadšení nalezne způsob, jak přivést skomírající módní dům znova ke slávě. Teď to ale vypadá, že jejich naděje umírá společně s Allegrou...
zdroj: RŽ

David nakupuje pro Vici!

25. května 2007 v 11:42 | ♥Michinka♥ |  • Victoria Beckham •
22.4.2007 16:39 | -zuz- | Beckhams
Posh-Becks-2
Posh-Becks-6
Posh-Becks-1
Posh-Becks-3
Posh-Becks-7
Posh-Becks-10
Posh-Becks-8

Posh-Becks-4
www.balerinka.blog.cz

Krááásna Vicinkaa♥

25. května 2007 v 11:41 | ♥Michinka♥ |  • Victoria Beckham •
70421y5_beckham_v_b_gr_02 copy
70421y5_beckham_v_b_gr_04 copy
70421y5_beckham_v_b_gr_01 copy
70421y5_beckham_v_b_gr_03 copy