Květen 2007

Lindsay a Aliana v CG:)

1. května 2007 v 9:54 | ♥Sabiii |  Lindsay Lohan
dyxo.blog.cz

Lindsay na otevreni noveho butiku Armani

1. května 2007 v 9:53 | ♥Sabiii |  Lindsay Lohan
09.jpg Click image to close this window
08.jpg Click image to close this window
12.jpg Click image to close this window
13.jpg Click image to close this window
07.jpg Click image to close this window
06.jpg Click image to close this window
05.jpg Click image to close this window
04.jpg Click image to close this window
15.jpg Click image to close this window
14.jpg Click image to close this window
10.jpg Click image to close this window
01.jpg Click image to close this window
02.jpg Click image to close this window
03.jpg Click image to close this window
14.jpg
24.jpg
23.jpg
Na akci nemohla chybět ani Kimberly Stewart !!


Gemma for Vogue

1. května 2007 v 9:47 | ♥Sabiii |  Gemma Ward
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Donna Karan patří mezi základy americké módy

1. května 2007 v 9:28 | ♥Sabi |  Donna Karan
Donna Karan je všestranná módní návrhářka, která má své hlavní sídlo v New Yorku. Nabízí jak úžasné modely, které by slušely každé z nás, tak svůdné vůně i zajímavé doplňky jak na sebe, tak do bytu - povlečení, díky kterému budete mít krásné sny.
Modely, díky kterým ukryjete nějaké to kilo navíc, ale zároveň budete velice sexy. Stručně a jednoduše řečeno, přesto výstižně. Málokterý model je těsně na tělo a nemilosrdně tak ukazuje nechtěné nedostatky, na které chceme zapomenout. Spíše podtrhne právě tu část těla, kterou máme nejraději a zakryje nedostatky jiné části. Úžasně promyšlená móda. A nejen to. Donna nabízí i boty, vysoké i nízké nebo sandálky, dále sluneční brýle a kabelky, bez kterých se neobejde žádná z nás.

Jako příjemnou třešničku na dortu můžete použít její kolekci vůní a zahalit se tak do voňavého oparu, který se k vám nejlépe hodí.

Z barev vedou ty příjemné jako béžová, šedá, krémová, khaki zelená, bílá, ale nechybí ani červená, která vše zvýrazní a oživí.

Povlečení šité hlavně z hedvábí seženete jak jednoduché, tak zdobené výšivkami, volánky, vzory nebo vícebarevné. Kvalitní materiál hraje hlavní roli, protože pohoda doma a klidný spánek jsou důležité pro úspěchy během dne jak v pracovním prostředí, tak v osobním životě. A povlečení od Donny by mělo všechno tohle zařídit.
A kde výtvory této návrhářky získáte? Některé její modely můžete zakoupit i přes internetový obchod, ale není jich mnoho. Například povlečení seženete, ale ostatní jen obtížně. Dále vůně a parfémy, ty seženete v internetových obchodech asi nejsnadněji. Pokud ale přece jen zatoužíte obléknout něco z dílny Donny Karan, tak nejblíže to máte do Velké Británie do Londýna a jiných zdejších velkých měst nebo do Irska do Dublinu. Samozřejmě, že největší zázemí má tato návrhářka v New Yorku, kde byste se s ní mohla i osobně setkat.

Co ještě nevíte o Stelle McCartney

1. května 2007 v 9:25 | ♥Sabii |  Stella McCartney
Stella Nina McCartney se narodila 13. září 1971 v Londýně jako dcera známého člena ještě známější skupiny The Beatles, Paula McCartneyho a jeho manželky Lindy. O Stelle je známo, že je velkou zastánkyní vegetariánství a vehementně ho podporuje.
Například pro kolekci modelů pro oděvní společnost Adidas navrhla trička s nápisy "vhodné pro sportující vegetariány" na rukávu. Samozřejmě zároveň odmítá testování výrobků na zvířatech a zásadně na modely nepoužívá kůži a kožešiny a protestuje proti známým světovým celebritám, které tyto materiály rády nosí.

Jako malé děvčátko cestovala se svými známými rodiči po světě spolu s jejich kapelou Wings a jejími sourozenci, sestrami Heather, Mary a bratrem Jamesem. Název skupiny Wings vznikl spolu se Stelliným narozením. Její porod byl značně komplikovaný a málem při něm ona i její matka zemřely. Tehdy čekal otec Paul v čekárně a usilovně se modlil, aby se Stella narodila na andělských křídlech (wings = křídla). Naštěstí všechno dobře dopadlo a jejich kapela koncertovala téměř deset let.

Rodiče se snažili ji i její sourozence vychovávat co nejnormálněji to šlo, takže Stellu zapsali do státní školy ve východním Sussexu. Bohužel tam vzhledem ke svému původu byla častou obětí šikany.

Její nadání pro design se u ní projevilo ve dvanácti letech, kdy si vytvořila svou první bundu. Za tři roky už asistovala Christianu Lacroixovi, když spolupracovala na jeho první kolekci a brousila si tak své umění.
Stella McCartney vystudovala v raných devadesátých letech módní design na
St Martins College of Art & Design. Její absolventská módní přehlídka na okolní svět opravdu silně zapůsobila. Ústřední píseň Stella May Day nevytvořil nikdo jiný, než její otec, a modely předváděly takové modelky, jako byla Naomi Campbell, Yasmin Le Bon a Kate Moss. Tato kolekce se dostala na titulní strany všech módních časopisů a byla prodána do butiku v Tokiu.

Za dva roky, v roce 1997, už pracovala pro značku Chloé ve šlépějích Karla Lagerfelda. V roce 2001 odešla pracovat pro firmu Gucci, která otevřela své butiky v New Yorku (2002), v Los Angeles (2003), kdy Stella zároveň uvedla na trh i svůj parfém, a v Mayfair (2004).

V roce 2004 dokonce navrhovala kostýmy pro Madonnu a její Re-Invention Tour, pro letní turné Annie Lennnox a pro Judea Law a Gwyneth Paltrow ve filmu Svět Zítřka. Ve stejném roce pracovala i pro Adidas. Kolekce dostala název "Adidas by Stella McCartney" a měla obrovský úspěch. Můžeme se jen těšit, jakým dalším krásným oblečením nás bude Stella McCartney nadále inspirovat.

Stella Mccartney kolekce jaro/léto 2007


Neodolatelně provokativní Karl Lagerfeld

1. května 2007 v 9:23 | ♥Sabii |  Chanel
Guru módního světa, mistr návrhů a především umělec mezi umělci, to je Karl Lagerfeld. Nebýt jeho, tak svět netuší co je opravdová haute couture. Jeho jméno je synonymem pro eleganci, ženskost, výraz a vkus.
Ačkoli se to nezdá, tak tento "stařík" prožívá své snad nejúspěšnější období celé kariéry. Jeho jméno je jednoduše legendou. Kdybyste nikdy neviděli Karlovy fotografie, stěží byste hádali, že mu bude již krásných 68 let. Mohl by si užívat návrhářského "důchodu", relaxovat a lenošit, ale on raději veškeré své nápady a úsilí soustřeďuje na práci. Až se jednou rozhodne odejít do povzdálí a působit už jen jako divák, svět přijde o jednoho z nejnadanějších mužů módy. Chcete vědět, jaké šaty a modely vznikají pod jeho vedením? Stačí se podívat na jeho poslední kolekci pro nadcházející sezónu jaro 2007. Tato fashion je pastvou pro oči nejen pro ženy, ale také pro muže. Ano, Karl se totiž nikdy nezaměřoval jen na návrhy oblečení pro něžné pohlaví. Což se také vždy zrcadlilo v jeho realizovaných módních nápadech. Dalo by se to nazvat jako kontrast ženské něžnosti a mužské síly nebo jako ženskost kloubící se s mužskými prvky.

Karl působí ve světě módy už pěknou řádku let, přesně řečeno přes 40 let. To už je pěkně dlouhá doba a přesto se jeho studnice fantazie nikdy nevyčerpala. Jeho kreativita je obdivuhodná, neboť navrhnout každoročně dvě kolekce pro jednu značku není zrovna nejjednodušší, když má dokázat zaujmout a především se zapsat do podvědomí jako něco výjimečného a obdivuhodného. Vytvořit šaty tak, aby v silné konkurenci uspěly, není jen tak pro kohokoli.
Jeho kolekce jsou vždy velmi osobní a originální. Jeho móda ačkoli může působit jakkoli extravagantně, mi připadá v porovnání s jeho módními kolegy poměrně nositelná. Neříkám, že jeho kreace jsou vyloženě vhodné na denní nošení, ale mají "hlavu a patu". Nemusíte dlouho zkoumat, jaká myšlenka daného modelu byla tou původní. Tento německý módní návrhář navrhuje, šije a uchvacuje svět sebe samým. Jeho kolekce jsou takové jako on sám. Umí si hrát s fantazií, kterou přenáší na papír a dále realizuje. Umí si s látkou pohrávatt, umí jí šikovně nabírat či naopak uhlazovat. Experimentuje s motivy, materiály, stylem a zkouší to, co společnost vydrží. Vnese do každého modelu svěžest, mladistvý vzhled a jedinečnost. Hranice zavedeného stylu překonává hravě a tím se stává jedinečným.

Karl se narodil před skoro sedmdesáti lety v německém Hamburgu. Do Paříže, která se mu stala později osudnou, se dostal již ve 14 letech. Do metropole módy se přijel učit francouzsky. Více času než učením strávil ve společnosti umělců jako jsou Jean Cocteau či Jean-Paul Sartre. Zpočátku vůbec nesnil o kariéře v oblasti módy, chtěl se stát ilustrátorem a malířem. Miloval kreslení a historii.
Osudnou se mu stala soutěž pořádaná v roce 1954 v již zmiňované Paříži. Karl se zúčastnil jen jedné jediné kategorie a tou byly "kabáty". Načrtnul pár návrhů a odeslal je pořadateli. O několik měsíců později začal díky vítězství v této kategorii spolupracovat s Pierrem Balmainem, jedním z porotců. Nyní už nebylo pochyb o tom, že Karl je velmi nadaný a jeho budoucnost bude závratná.

Ve 20 letech se stal uměleckým ředitelem známého domu Jean Patou. O pár let později, v roce 1962 podepsal velmi lukrativní smlouvu s největším obchodním domem Isetan v Japonsku. Začal navrhovat oblečení pro ženy i muže. Po opuštění módní značky Patou začal pracovat jako nezávislý designér v Itálii a Francii. Jeho cílem bylo navrhovat a šít oblečení pro různé typy lidí. Lagerfeld působil v módních domech s velmi zvučnými jmény jako jsou Chloe, Fendi či nynější Chanel. V roce 1984 vznikla jeho osobní značka pod jednoduchým názvem Karl Lagerfeld.
Chloe díky jeho neutuchajícím nápadům získala zpět svou reputaci. Karl se s tímto módním domem spojil a vrátil mu tak ztracenou sílu. Velice ženské šaty, mladistvost, lehkost, vzdušnost, krása, tak by se dalo nazvat znovuzrození značky Chloe. Éterické barvy, tenké materiály a především hedvábí byly tím pravým. Mačkání, ovinování, vázání a další módní triky provázely Kalovo působení v Chloe.

Fendi byla další jeho osudovou zastávkou na poli kariéry. Lépe řečeno sestry Fendi byly tím pomyslným zastavením. Karl postupně rozšiřoval nabídku a nesoustředil se už jen na oblečení. K mání začaly být kabelky, zavazadla, doplňky a další mnohé. Práce se sestrami Fendi byla vyloženě potěšením. Karlovy modely pod značkou Fendi nosily ženy jako byly Catherine Deneuve, Ira Furstenburg či Grace Jones.

V roce 1983 se stal uměleckým ředitelem módního domu Chanel. V této době byl známý skoro jen díky parfému Lagerfeld, který se zrodil v roce 1975 a byl vzpomínkou na vůni z dětství. I tady vracel život, Chanel ho potřeboval více než dost. Zkušený Lagerfeld nelenil a začal šít, stříhat, řasit a vyšívat. Vznikaly drahé a exkluzivní šaty. Velkou senzací bylo spojení sil dvou neuvěřitelných talentů, kterými byl právě Karl a Coco Chanel.
Světu dal celkem 22 vůní. Jedenáct se jich zrodilo pod značkou Karl Lagerfeld, tři pro Chloe a osm pro Fendi.V roce 1987 získal Karl za kolekci roku ocenění, jenž bylo pro módní návrháře tou nejvyšší poctou. Zásadní pro svět bylo spojení H&M a Karla, které však nebylo díky "hloupým podmínkám" tohoto řetězce prodlouženo. Nyní Karl navrhuje více jak dvacet kolekcí ročně. Miluje být jako chameleón, být více než jedním člověkem najednou. Móda je pro něj jako dýchání, neumí bez ní žít. Miluje starožitnosti a ačkoli je velmi vytížený, je mistrem v renovaci starých domů.

Kolekce Chanel Jaro/Léto 2007

karl1karl2karl3karl4

Giorgio se drží svého stylu, jeho kolekce na jaro 2007 je opět elegantní!

1. května 2007 v 9:20 | ♥Sabiii |  Armani

Rukopis Giorgia Armaniho rozpoznáte na první pohled. Libuje si ve velice ženských, elegantních a nadčasových kreacích. Jeho modely jsou výborně zpracované, velmi kvalitní a vydrží vám v šatníku po celý život. Armani často doplňuje své dostupné a zároveň luxusní oblečení na přehlídkách malým kloboučkem. Kolekce na jaro 2007 není výjimkou.

Jaro v podání Giorgia Armaniho bude plné nenápadných jemných barev, často s kovovým leskem, oblečení, které si můžete vzít jak do práce, tak na party. Nádherné rozevláté šaty jsou pastvou pro oko.
První modelky, které vyšly na molo, na sobě měly kostým. Ten se na přehlídce objevil v několika variacích. Jednou se sukní, podruhé s kalhotami, které byly jak klasické černé volnějšího střihu, tak velmi úzké, připomínající legíny. Ne vždy oba díly kostýmu ladily, vlastně byly totožné jen párkrát. Většinou úzkou sukni ke kolenům doplňovalo odlišné sako.

Saka předvedl Armani krátká a vypasovaná, zdobená mašlemi, průstřihy, výšivkou, aplikacemi nebo alespoň výrazným vzorem kohoutí stopy. Některá saka využívala zavinovacího efektu, jiná měla nařasený široký spodní lem. Každý model byl ale jako celek harmonický, a co Armani přidal na saku, ubral na sukni a naopak. V celé kolekci vyniklo zvláště černé sako s nesmírně zajímavým potiskem a světlounce stříbrné sako s kapucí a přepásáním ve sportovním stylu.

Se šaty se Armani vytáhl, jsou velmi honosné, dlouhé až na zem a v dokonalé barevnosti. Nejvýrazněji působily ty s modifikovaným kostkovaným potiskem v tmavších barvách, které se neskutečně leskly. Stříbrné se špagetovými ramínky a kamínky v oblasti dekoltu jsou ideální jako večerní róba. Krémové šaty s lurexovými legínami jsou jako stvořené pro zahradní party. Nejkrásnější však byly bílé šaty se závojem, kterými by nepohrdla žádná nevěsta. Armani stvořil i šaty v barvě cappuccina, krémové a pudrových tónech.

Skvostné jsou i koktejlky z mistrovy dílny - sexy, provokativní a hlavně metalické. Ostatně kovový lesk všech modelů byl nepřehlédnutelný. Metalické odstíny, kterými jsou stříbrná, zlatá, bronzová či měděná jsou na jaře vskutku in, Armani ale použil jejich jemnější odstíny a také vdechnul lesk i jiným barvám. Černá, antracitová, šedomodrá i tmavomodrá, béžová i bílá, ty všechny se leskly jako o život. Buďte i vy za kultivovanou hvězdu a inspirujte se těmito vysoce elegantními modely, které umí Giorgio Armani nejlépe.

Nová kolekce Giorgio Armaniho je opravdu skvostná


Chloé - návrat do jara let sedmdesátých

1. května 2007 v 9:16 | ♥Sabii |  Chloé

Pro ty, které se narodily v sedmdesátých letech, je nová kolekce značky Chloé skutečně velkým návratem. Pamatujete si ještě na polštáře s typickými geometrickými obrazci a na maminčiny divoce poskládané, přesto však bezchybně narýsované vzory na šatech? Všechno tohle je zase zpátky. Ať už je to změť koleček, obdélníků nebo čtverců, návrat do sedmdesátých let je více než zřejmý.

Už jen samotný střih šatů v nás vzbuzuje dojem jakési matematické přesnosti. Ovšem první, co mě opravdu zaujalo, byl výrazný posun linie pasu. Poslední léta jsem si natolik zamilovala bokovky, které nikde neškrtí, že mě kalhoty sahající téměř k žebrům skoro zaskočily. Pomalu si sama sebe takto nedovedu představit. I když musím uznat, že modelky v takovém oblečení působily skutečně křehce a étericky. Jako by byly z tenkého skla a při každém dotyku by hrozilo jejich roztříštění na malinké kousíčky.

Dalším velice výrazným prvkem byla zajímavá volba barevné palety, tak typická pro stylizované období. Prim hrála směsice zlaté a hnědé, tedy především barevné variace na okrovou v kombinaci s bílou, decentně žlutou či béžovou. Občas se pro zvýraznění této škály objevila poměrně sytá oranžová nebo odstíny modré. Na molu se samozřejmě nemohly neukázat dnes tolik aktuální mašle. Dodávají nám něžně ženský vzhled a právě tu zmíněnou křehkost. U šatů zapůsobily dívčí jemností, ale nosily se také na kalhotách a áčkových sukních, kde dotvářely pravidelný dojem přísným symetrickým uvázáním.


Bystrým pozorovatelkám rozhodně nemohly ujít ani takové detaily, jakými bylo výrazné zdobení šatů. Tyto našívané ozdoby by se snad daly popsat jako jakési brože složené z kamínků, korálků a kovových plíšků, což na mě působilo poněkud indiánsky. Spolu s šaty se předvedly i velké výrazné knoflíky, které dodaly jednotlivým modelům módní šmrnc.Většinou se leskly výraznou zlatou barvou nebo čokoládově hnědou.

A co se týče doplňků, jakými jsou kabelky a boty, přesně takový styl nosila ve svých nejlepších letech moje maminka. Měla velkou výhodu, že se v té době sama procházela po molech na módních přehlídkách. A ačkoliv to tenkrát zdaleka nebyl dnešní velký svět modelingu, ale manekýnky se předváděly jen na tom malém československém písečku, tahle móda si našla kdysi svou cestičku i k nám. Takže když se podívám na máminy staré černobílé fotografie, říkám si, že Chloé není zase až takový Thomas A. Edison.

Chloé kolekce jaro/léto 2007

style.com 11style.com 12style.com 13style.com 14
style.com 2style.com 3style.com 4style.com 5
style.com 6style.com 7style.com 8style.com 9
style.com detail 1style.com detail 2style.com detail 3style.com detail 4

Kabelky:)

1. května 2007 v 9:11 | ♥Sabi |  Valentino

Luxusni botky od VS

1. května 2007 v 9:06 | ♥Sabii |  Victoria's Secret
Nazor na tyhle botky napis do komentare:)

Very sexy launch

1. května 2007 v 9:04 | ♥Sabii |  Victoria's Secret


Very sexy make-up

1. května 2007 v 8:57 | ♥Sabii |  Victoria's Secret
Obrázek “http://www.alessandrafanclub.com/gallery/spgmGal/Very_Sexy_Makeup_Grove/spgmPic/31/spgmFilters/gal/Very_Sexy_Makeup_Grove/9bfabe57655a59c019db3dc5c6b935b8.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Angels?

1. května 2007 v 8:54 | ♥Sabii |  Victoria's Secret

Kočky z VS

1. května 2007 v 8:53 | ♥Sabii |  Victoria's Secret