Obsah seriálu:)

31. ledna 2007 v 20:28 | Sabinkaa |  • Zoufalé manželky •
Susan přesvědčuje kamarádky, aby uspořádaly večírek, který plánovala Mary Alice. Na večeři se sice všichni sejdou, ale vztahy se zde spíše vyostří... Americký seriál . Hrají T. Hatcherová, N. Sheridanová, M. Crossová a další. Režie L. Shaw
Ve svém novém hezkém domku na předměstí Wisteria Lane má Mary Alice Youngová (Brenda Strongová) vše, o čem kdy snila a co ji mohlo učinit dokonale šťastnou... Přece jednoho krásného odpoledne v perfektně uklizeném obývacím pokoji přiloží pistoli ke spánku a zastřelí se.
Smrtí jedné z postav začíná nevídaně úspěšný americký seriál Zoufalé manželky, který se hned při premiérovém uvedení roku 2004 stal televizním fenoménem. Od té doby posbíral mnohá ocenění od porot odborných i diváckých - 3 Zlaté glóby, 6 cen Emmy, dalších 20 cen a přes padesát festivalových nominací.
Po neobvyklém uvedení do seriálu ovšem postava Mary z děje nemizí - po své smrti dál komentuje život v městečku, obdařena výsadou proniknout za zamčené dveře spořádaných domácností. Odkrývá skutečnou pravdu o svých přítelkyních, sousedech a zdánlivě poklidném soužití ve městě vůbec. A vypadá to, že jejich život rozhodně není tak perfektní, jak se zdá, a že každý ukrývá nějaké větší či menší tajemství...
Seriál si získal diváky na celém světě především neokoukanými příběhy, svěžím a vtipným pohledem na život současných žen a v neposlední řadě i výborným hereckým obsazením.
Susan Meyerová (Teri Hatcherová - známá jako Lois ze seriálu Superman) je rozvedená. Manžel ji po desetiletém soužití opustil kvůli sekretářce. Nyní je z ní sama na sebe odkázaná matka dospívající dcery, která stále sní o nové lásce (zejména o pohledném sousedovi Mikeovi).
Lynette Scavová (Felicity Huffmanová) zahodila kariéru a popřela všechny ambice, aby se stala dokonalou matkou a vychovala čtyři děti. Čeká jí návrat do hektické reklamní profese.
Bree Van De Kampová (Marcia Crossová - známá ze seriálu Melrose Place) je 18 let vdaná, ona i rodina jsou často na pokraji nervového zhroucení.
Gabrielle Solisová (Eva Longoria - známá ze sriálu Mladí a neklidní) je bývalá topmodelka, která má vše, co si kdy umínila. S bohatým manželem tvoří nejskvělejší pár z celého Wisteria Lane. Přesto rozehrává riskantní milostný románek s mladým zahradníkem.
Eddie Brittová (Nicolette Sheridanová) je rozvedená, emancipovaná, energická sběratelka mužských srdcí a je nejvyhlášenější svůdnice a predátorka rodinného štěstí v okruhu 5 kilometrů.
Dále hrají: Mike Delfino (Jamie Denton) - údajně ovdovělý instalatér, Tom (Doug Savant) - manžel Lynetty, Carlos (Ricardo Antonio Chavira) - manžel Gabriley, John (Jesse Metcalfe) - zahradník Gabriley a Carlose a Paul (Mark Moses)- manžel ovdovělé Mary Alice.
Marc Cherry ("The Golden Girls") je výkonným producentem a tvůrcem seriálu. Michael Edelstein ("Threat Matrix") a Tom Spezialy (The District", "Ed") jsou producenty, Kevin Murphy ("Reefer Madness") je koproducentem a Charles Pratt Jr. ("Melrose Place", "General Hospital") je odborný producent seriálu (Touchstone Television).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evik evik | Web | 5. března 2007 v 12:57 | Reagovat

super seriál.....nejlepší ze všech

2 Irmik Irmik | Web | 5. března 2007 v 15:48 | Reagovat

jj taky ho mám ráda....dneska hrajou,se tesim...

3 In-girl In-girl | Web | 24. června 2007 v 0:53 | Reagovat

Nejlepčejší serál tohle, úpe miluju :D Každý pondělí, teda pokud sem doma :D se dívám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama